Mardin Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Ankara Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Büyü Yaptırmak İstiyorum
Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyumlar
Büyücüler
Büyücü
En iyi Büyücüler
En iyi Büyücüler Listesi
Büyücülerin Telefon Numaraları
Türkiyenin En İyi Büyücüleri
İzmir Büyücü Arıyorum
Büyücü Arıyorum
Ankara Büyücü Arıyorum
İstanbul Büyücü Arıyorum
Ermeni Büyücüler
Mardin Midyat Büyücüleri
Garantili Büyücüler
Gerçek Büyücüler
Büyücü Numaraları
Gerçek Büyücü Arıyorum
İstanbuldaki Ünlü Büyücüler
İzmirdeki Ünlü Büyücüler
Ankaradaki Ünlü Büyücüler
Medyum
Medyumlar
İstanbul Medyum
Ankara Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Güvenilir Medyumlar
Güvenilir Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
Kısmet Açma Büyüsü | omayramedyum@gmail.com
Yeni Yazılar
Home / Büyüler / Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü kişilerin yolunda gitmeyen ve birtülü nihai sonuca ulaşamayan gönül işlerini yoluna sokmak için yaptırdıkları ak büyüler arasındadır.

Kısmet Açma Büyüsü genellikel kişilerin yalnızlaşan hayatlarını renkli bir hayata çevirmek için ve mutlu bir birliktelik için başvurdukları büyülerdendir. Medyum Omayra birçok müzmin bekarların kısmetini açarak mutlu bir aşk hayatı sürmelerini sağlamıştır.

Birçok kişinin yaşamış olduğu basiret bağlama olayı aslında maruz kalınan bir büyü ile kendini gösterir. Çoğu insan kendisine yapılan bu büyünün farkında bile olmadan hayatlarına devam etmektedirler. Aslında bir terslik olduklarını bilirler fakat böyle birşeyin kendilerine yapıldığını asla kabullenmezler. Sevgili arkadaşlar eğer basiretiniz bağlanmış ise hiçbir ilişkinin sonunu göremez ve o son imzayı atamazsınız. Her ilişkiniz ilk başlangıcında güzel devam eder ama gelişme noktasında aniden terkedilirsiniz. Birden bire birliktelik yaşadığınız kişiden ani bir uzaklaşma olur. Bazen kendiniz soğursunuz.

İlişki yaşamak ve mutlu bir evlilik sürmek her gencin hayalidir. Hayatınızın her alanında mutluluğa ermiş fakat ilişki konusunda bir türlü aradığınız mutluluğu bulamıyorsanız sorun sizden kaynaklı değil, size yapılan bir büyüden kaynaklıdır. Kısmet Açma Büyüsü ile güzel bir ilişkinin kapısını aralayıp hayatınıza huzurlu bir şekilde devam edebilirsiniz. Medyum Omayranın size yapacağı özel bir çalışma ile üstünüzdeki kara bulutları yok edebilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsü nasıl yapılır kısaca size anlatacağım. Öncelikle saçımızdan bir parça kesip kırmızı bir makara ipliğe tılsımlı sözler ile doluyoruz. Daha sonra bu makara ipliği düğümleyip düğümü tekrar açıyoruz. Bu işlemi yaparken söylenecek tılsımlı sözleride unutmuyoruz. Düğüm yapıp açmak kapanan kısmetinizi yeniden açmak içindir.  Son olarak bu iplikleri bir mum yardımı ile yakıyoruz. Bu işlem bu kadar basit değil. Bunu ancak Medyum Omayra yapabilir. Kendi başınıza yapabilmeniz zordur. Özel yetenekleriniz ve ruhani varlıklarla irtibata geçme yeteneğiniz yok ise asla yapamazsınız. Benim neden bir ilişkim yok ya da neden ilişkilerim sürekli bitiyor. Arkadaşlarımın hepsi evlendi ve benim hala bir ilişkim bile yok diye sakın umutsuzluğa kapılmayın.

Yukarıdaki Kısmet Açma Büyüsü olarak size vereceğim sadece birtane örnekti. Bunun gibi özel çalışmalarıyla sizlerinde yolunda gitmeyen ilişkilerinize bir son verecek olan Medyum Omayra artık mutluluk tarlasında yürümenize kılavuzluk edecektir.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir