Mardin Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Ankara Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Büyü Yaptırmak İstiyorum
Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyumlar
Büyücüler
Büyücü
En iyi Büyücüler
En iyi Büyücüler Listesi
Büyücülerin Telefon Numaraları
Türkiyenin En İyi Büyücüleri
İzmir Büyücü Arıyorum
Büyücü Arıyorum
Ankara Büyücü Arıyorum
İstanbul Büyücü Arıyorum
Ermeni Büyücüler
Mardin Midyat Büyücüleri
Garantili Büyücüler
Gerçek Büyücüler
Büyücü Numaraları
Gerçek Büyücü Arıyorum
İstanbuldaki Ünlü Büyücüler
İzmirdeki Ünlü Büyücüler
Ankaradaki Ünlü Büyücüler
Medyum
Medyumlar
İstanbul Medyum
Ankara Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Güvenilir Medyumlar
Güvenilir Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
Yahudi Büyüsü | omayramedyum@gmail.com
Yeni Yazılar
Home / Büyüler / Musevi Yahudi Büyüsü

Musevi Yahudi Büyüsü

Dünya üzerinde ki en etkili büyülerden biridir. Papaz büyüsünden bile daha etkili bir büyü çeşidi olup. Bir çok amaca yönelik olarak kullanılabilmektedir. Bu büyüyü sadece ve sadece musevi bir kişi tarafından yapılabilir. Çünkü bu büyünün yapılışında söylenmesi gereken sözler ibranicedir. İbranice musevilerin ana dilidir. Okunması ve yazılması en zor diller arasında olduğu için bunu bilmeyen bir medyumun yapması imkansız derecesinde zordur. Grimoire büyü kitaplarında yer alan bu büyü ile ayrılan sevgililer ya da eşler tekrar barışabilir, kişiye sonsuz bir başarı sağlanabilir, istediğiniz kişinin psikolojisini bozabilir ve hatta istediğiniz kişinin ölümüne bile sebep olabilirsiniz.

Son derece etkili olan bu büyü tarafımca yapılmaktadır. Fakat her isteyene musevi büyüsü yapmıyorum. Çünkü gerçekten çok güçlü bir büyü ve öncelikle kime ve neden yaptırmak istediğinizi tam olarak öğrenmeden bu büyüyü yapmıyorum. İnsanları kötü emellerinize alet etmek için kullandığınızı sezersem size bu konuda kendimce bir ceza veririm. Musevi büyüsü 2.000 yıllık bir geçmişe sahip çok eski bir büyüdür. Firavun zamanında kahinler tarafından firavun düşmanlarına uygulanan bir büyüdür. Mısırlı kahinler köle olarak kullandıkları ve çalıştırdıkları yahudilerden bu ilimi öğrenmişlerdir. Mısır büyü kitaplarında da bu büyü yer almaktadır.

Gelelim musevi büyüsünün yapılışına, bu büyüyü hangi amaç için yapacağınıza göre değişiklik göstermektedir. Örneğin 2 evli çifti ayırmak için yapılacak bir musevi büyüsünün yapılışını anlatayım. Öncelikle evli çiftin fotoğrafları alınır ve sonrasında fotoğrafların üzerine kişilerin adları anne adları ve doğum tarihleri yazılır. Yazı yazarken kullandığımız kalem kırmızı keçeli bir kalem olmalıdır. Bu bilgileri yazdıktan sonra fotoğrafın altına ibranice ……… kelimeleri yazılır. Yazı işi bittikten sonra bu fotoğraflar bakır bir tepsiye konur ve tepsinin etrafına 6 adet kırmızı mum yerleştirilir. Mumlar yakıldıktan sonra fotoğrafların üzerine kaya tuzu gezdirilir ve gezdirilirken …………. ibranice sözleri söylenir. Bu Ritüel 1 saat boyunca tekrarlanır. İşlem bittikten sonra 1 gün ara verilir ve işleme yarında aynı şekilde devam edilir. Bu işlem tam 6 gün boyunca sürer ve 6. günün sonunda fotoğraflar yakılarak külleri bir su yatağına dökülür (dere, akarsu, nehir, göl, deniz) olabilir.

Bu büyü çok etkili bir büyüdür ve büyü işleminin bitmesinden hemen sonra etkisini göstermeye başlar ve birbirini çok sevdiklerini bildiğiniz bir çifti bile 10 gün içerisinde birbirine düşman edecek bir hale getirir. Bu büyüyü bir çok amaca yönelik olarak kullanabilirsiniz. Ben size sadece ayırma ve soğutma için olan şeklini anlattım. Türkiye’de ilk ve tek musevi medyum olarak bu büyü sadece benim tarafımdan yapılmaktadır.

Not : Museviliğin içinde bir inanış şekli olan kabala inancında da böyle büyüler yer almaktadır. Halk arasında bu büyü yahudi büyüsü olarakta bilinmektedir.

Hakkında admin

Bir Yorum

  1. Merhaba,Kurtulmak istediğimiz bir kişi ya da o kişiyi etkisiz hale getirmek için Öner’iniz olur mu??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir