Mardin Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Ankara Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Büyü Yaptırmak İstiyorum
Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyumlar
Büyücüler
Büyücü
En iyi Büyücüler
En iyi Büyücüler Listesi
Büyücülerin Telefon Numaraları
Türkiyenin En İyi Büyücüleri
İzmir Büyücü Arıyorum
Büyücü Arıyorum
Ankara Büyücü Arıyorum
İstanbul Büyücü Arıyorum
Ermeni Büyücüler
Mardin Midyat Büyücüleri
Garantili Büyücüler
Gerçek Büyücüler
Büyücü Numaraları
Gerçek Büyücü Arıyorum
İstanbuldaki Ünlü Büyücüler
İzmirdeki Ünlü Büyücüler
Ankaradaki Ünlü Büyücüler
Medyum
Medyumlar
İstanbul Medyum
Ankara Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Güvenilir Medyumlar
Güvenilir Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
Tırnak Büyüsü | omayramedyum@gmail.com
Yeni Yazılar
Home / Büyüler / Tırnak Büyüsü

Tırnak Büyüsü

Tırnak Büyüsü eski zamanlardan beri yapılan hem ak hem de kara büyüler arasında yer alan eski büyülerdendir.

Tırnak Büyüsü, ak büyü olarak yapılırsa aşık etme be bağlama olarak etkisini gösterir. Fakat kara büyü olarak yapılırsa soğutma be ayırma olarak tesirini göstermektedir. Bu sebeple büyü yaptırmak istediğiniz kişiye öncelikle ak mı kara büyümü yaptırmak istediğinize karar vermelisiniz.

Medyum Omayra yaptığı büyülerde % 100 sonuç vermesi ile bilinir. Kökenlerinden almış olduğu medyumluk ilmini uzun yıllardır yapmaktadır. Birçok kişinin sıkıntılarına çözüm bularak manevi huzura kavuşmalarına yardımcı olmuştur. İnternet ortamında maalesef o kadar fazla medyumluk adı altında dolaşan şarlatan var ki bunlara inanıp asla güvenmeyin. Sonucunda göreceksiniz ki hem paranızdan hem de manevi duygularınızdan olmuşssunuz. Sizlere tavsiyem Medyum Omayra gibi uzman bir medyum ile çalışmanız olacaktır.

Gelelim Tırnak Büyüsünün yapılış aşamalarına. Sevgili arkadaşlar öncelikle bu büyü mutlaka büyü yaptıracağınız kişinin tırnağı ile yapılmaktadır. Sizin için büyü yapılacak kişinin tırnağını bulmak biraz zor fakat sonucundan mutlu olacağınız bu büyü için sanırım değer.

Kişiyi eğer kendinize bağlamak ve aşık ettirmek için öncelikle işlem yapılacak kişinin nişan parmağındaki tırnaktan bir parça koparıp gül ağacının dibine gömüyorsunuz. Gül ağacına gömülen tırnağı tılsımlı sözler eşliğinde gömüyorsunuz. Daha sonra bu gül ağacının toprağından bir kavanoz alıp bir denize savuruyorsunuz. Bu işlem basit gibi görünsede sanıldığı kadar basit değildir. Uzman bir kişi tarafından yapılmadığı takdirde asla tesirini göstermeyecektir.

Tırnak Büyüsü birçok şekilde yapılmaktadır. Kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Ceylan derisi üzerine yazılan tılsımlı kelimelerle de yapılmaktadır. Bir tavşan kalbiylede yapılır. Fakat dediğim gibi kişiden kişiye yapılışı değişir.

Kişiyi soğutmak için yaptıracaksınız bir adet vesikalık fotoğraf, annesinin adı, tırnak ve iğne eşliğinde tılsımlı sözlerin yardımı ile yaptırabilirsiniz. Burada sadece kısaca örneklemek amaçlı anlatıyorum. Fakat Medyum Omayra bunun için birçok sizlere birçok çalışma yapacaktır. Sizlerinde yaptırmak isteyeceğiniz işleme göre Tırnak Büyüsü ile Medyum Omayra çözüm sunacaktır.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir