Mardin Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Ankara Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Büyü Yaptırmak İstiyorum
Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyumlar
Büyücüler
Büyücü
En iyi Büyücüler
En iyi Büyücüler Listesi
Büyücülerin Telefon Numaraları
Türkiyenin En İyi Büyücüleri
İzmir Büyücü Arıyorum
Büyücü Arıyorum
Ankara Büyücü Arıyorum
İstanbul Büyücü Arıyorum
Ermeni Büyücüler
Mardin Midyat Büyücüleri
Garantili Büyücüler
Gerçek Büyücüler
Büyücü Numaraları
Gerçek Büyücü Arıyorum
İstanbuldaki Ünlü Büyücüler
İzmirdeki Ünlü Büyücüler
Ankaradaki Ünlü Büyücüler
Medyum
Medyumlar
İstanbul Medyum
Ankara Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Güvenilir Medyumlar
Güvenilir Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
DİKKAT !! | omayramedyum@gmail.com
Yeni Yazılar
Home / DİKKAT !!

DİKKAT !!

 

20 yıldır medyumluk yapmaktayım. Bu zamana kadar binlerce insan ile çalıştım. İnternet dünyasına yeni giriş yaptım ve bir web sitesi açtım. Bu web sitesi üzerinden insanlara hizmet etmeye çalışıyorum. Amacım daha fazla insana yardım etmek ve sorunlarını çözümlemek. Fakat internet sitesini yaptığım andan itibaren benimle alakalı şikayet sitelerinin açıldığını ve bu web sitelerinde palas pandıras alakasız yorumlar yapıldığını görmekteyim. Benim sahtekar olduğumu söyleyenlere cevaben 1-2 cümle yazmak istedim umarım bunu da okuma fırsatı bulursunuz.

1- Sahtekar medyumlar gibi bu işi para kazanma kaygısı ile yapsam web sitemde bir telefon numarası paylaşır ve herkesin beni aramasını sağlarım. Madem sahtekarım niye böyle bir yönteme başvurmuyorum ?

2- Sizin gibi sahtekar bir medyum olsam çalışacağım insanlar arasından seçim yapmam. Her önüme gelenle çalışırım. Maksat para kazanmak olsaydı sizin gibi 200 – 300 liraya işlem yapıyorum diye para toplar, ondan sonra da bu işten zengin olur kenara çekilirdim.

3- Ben sizin gibi yalandan 300 liraya işlem yapıp 14 gün süre vermiyorum. Siz süreyi uzun tutarak 3. günün sonunda kişiden sorun çıktı bir 300 lira daha lazım deyip insanları böyle böyle sömürüyorsunuz. Ben işlemlerimin etkisini gösterme süresini 4 gün olarak belirledim. Bu süre içerisinde emare görmeyen insanların ücretlerini iade ediyorum. (Gerçi bu zamana kadar tutmayan işlemim yok)

4- Kısaca özetleyecek olursam ben sizin gibi para kazanma kaygısı içinde değilim. Ben 300 liraya işlem yapan bir medyum değilim. Ben herkesle çalışan bir medyum değilim. Ben sahtekar bir medyum değilim.

Şimdi hakkımda kötü yorumlar okuyup yine de buraya gelip bana hakkınızda kötü yorumlar okudum işlemden vazgeçiyorum diyenlere sesleniyorum.

UMRUMDA DEĞİLSİNİZ !!!!

Benimle çalışmak herkesin harcı değildir. Hem ekonomik olarak, hem de bana ulaşabilmek adına, ben çalışacağım kişiyi kendim seçerim.